12. epizode. Ieva Melgalve un Elizabete Lukšo-Ražinska ”Emī un Rū. Robota sirds”

12. epizode

Ieva Melgalve un Elizabete Lukšo-Ražinska ''Emī un Rū. Robota sirds''

Raidījuma “Literatūre / Sākumskola” noslēguma sērijā Ulbrokas vidusskolas 4. klases skolēni ar kreisās kājas kurpi dodas iekarot Robota sirdi. Palauzis no Elizabetes Lukšo-Ražinskas un Ievas Melgalves grāmatas “Emī un Rū. Robota sirds” viņus gaida bēniņos. Bet kam īsti pieder kurpe?

Pēc katras no “Literatūre / Sākumskola”  epizodēm publicējam raidījuma ierakstu, metodisko materiālu ar uzdevumiem, kā arī raidījumā iesaistīto projekta skolu pedagogu pieredzes stāstus.

Metodiskais materiāls ar uzdevumiem

Mācību papildmateriāli (uzdevumu lapas)

Uzdevumu lapas paredzētas izmantošanai gan mācību iestādēs, gan mājās – lasītprasmes veicināšanai un mūsdienu latviešu bērnu grāmatu un to autoru iepazīšanai.

Ceļvedis skolotājam

Materiāls ir veidots ar mērķi veicināt un attīstīt 1.-6. klašu skolēnu lasītprasmi, par pamatu ņemot mūsdienu latviešu autoru darbus.

Pedagoga pieredzes stāsts

Vai pedagogs saskaras ar kādām grūtībām? Kas pedagogu motivē un kas kompensē grūtos brīžos un kā skolēni atcerēsies pedagogu?

Par šiem un daudziem citiem jautājumiem savā pieredzes stāstā dalās raidījuma epizodē iesaistīto Ulbrokas vidusskolas skolēnu skolotāja Jana Prancāne.

Projekts “Literatūre/Sākumskola” top sadarbojoties Valsts Izglītības satura centram ar VFS Films un Latvijas Televīziju. Projekts īstenots Valsts izglītības satura centra ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001.
Paldies par atbalstu raidījuma epizodes tapšanā: E. Gulbja laboratorijai.