4. epizode. Ieva Samauska “Trakas lietas jeb ieraksti policijas dežūržurnālā”

4. epizode

Ieva Samauska ''Trakas lietas jeb ieraksti policijas dežūržurnālā''

Raidījuma “Literatūre / Sākumskola” ceturtajā epizodē Ievas Samauskas grāmatas “Trakas lietas jeb ieraksti policijas dežūržurnālā” iedvesmoti, Ādažu vidusskolas skolēni nokļūs īstā policijas iecirknī un iejutīsies izmeklētāju ādā. Viņi turēs aizdomās līdz šim nezināmus literātus un sastādīs neesošo rakstnieku fotorobotus un izgudros stāstus viņu vietā.

Pēc katras no “Literatūre / Sākumskola”  epizodēm publicējam raidījuma ierakstu, metodisko materiālu ar uzdevumiem, kā arī raidījumā iesaistīto projekta skolu pedagogu pieredzes stāstus.

Metodiskais materiāls ar uzdevumiem

Mācību papildmateriāli (uzdevumu lapas)

Uzdevumu lapas paredzētas izmantošanai gan mācību iestādēs, gan mājās – lasītprasmes veicināšanai un mūsdienu latviešu bērnu grāmatu un to autoru iepazīšanai.

Ceļvedis skolotājam

Materiāls ir veidots ar mērķi veicināt un attīstīt 1.-6. klašu skolēnu lasītprasmi, par pamatu ņemot mūsdienu latviešu autoru darbus.

Papildu uzdevums

Pedagoga pieredzes stāsts

Kādas ir pedagogu metodes laikā, kad viss notiek attālināti? Un ar kādiem izaicinājumiem mūsdienu pedagogam nākas saskarties ikdienā?

Par šiem un daudziem citiem jautājumiem savā pieredzes stāstā dalās raidījuma epizodē iesaistīto Ādažu vidusskolas skolēnu skolotāja Linda Tūtere.

Projekts “Literatūre/Sākumskola” top sadarbojoties Valsts Izglītības satura centram ar VFS Films un Latvijas Televīziju. Projekts īstenots Valsts izglītības satura centra ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001.
Paldies par atbalstu raidījuma epizodes tapšanā: izdevniecībai “Zvaigzne ABC” un E. Gulbja laboratorijai.